1987 Istituto di Studi Verdiani - Ai partecipanti al XIV Congresso della Societa Internazionale di Musicologica. / To the members of the XIVth Congress of the International Musicological Society. Nemzetközi zenetudományi kongresszus emléklapja, Giuseppe Verdi zeneszerző levelének hasonmásával.
1991 Concert to celebrate the 40th Anniversary of the first recital given for the Liszt Society (...) / A londoni Liszt Társaság jubileumi koncertjének programja, angol nyelven, 2 sztl. lev.
[Gombosi Ottó János] Otto Johannes Gombosi: Jacob Obrecht. Eine stilkritische Studie. Leipzig, 1925, Breitkopf & Härtel. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. A szerző, Gombosi Ottó János (1902-1955) magyar-amerikai zenetörténész, zenekritikus által DEDIKÁLT példány.
Szabolcsi Bence: A melódia története. Vázlatok a zenei stilus multjából. Bp., 1950, Cserépfalvi, 157+(3) p. + 14 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, kisebb ázásnyommal.