Külföldi fém- és ezüstpénzek Tételek száma: 639
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2951318
32183
460
Worldwide silver and metal coins
Numizmatika
Hollandia 1848. 25c Ag "II. Vilmos" (3,49g) T:XF Netherlands 1848. 25 Cents Ag "William II" (3,49g) C:XF Krause KM#76 3062416
32184
460
Numizmatika
Hollandia 1897. 10c Ag "I. Vilma" T:VF Netherlands 1897. 10 Cents Ag "Wilhelmina" C:VF Krause KM#116 3083055
32185
460
Numizmatika
Hollandia 1928. 10c Ag "Vilma" + 1942. 10c Zn + 1963. 1G Ag "I. Julianna" T:XF-F patina Netherlands 1928. 10 Cents Ag "Wilhelmina" + 1942. 10 Cents Zn + 1963. 1 Gulden Ag "Juliana" C:XF-F patina 2986831
32186
460
3400
Numizmatika
Hollandia 1959. 2 1/2G Ag "Julianna" T:XF patina Netherlands 1959. 2 1/2 Gulden Ag "Juliana" C:XF patina Krause KM#185 2952360
32187
460
3400
Numizmatika
Hollandia 1960. 2 1/2G Ag "Julianna" T:XF patina Netherlands 1960. 2 1/2 Gulden Ag "Juliana" C:XF patina KM#185 3062627
32188
460
Numizmatika
Hollandia 1963. 2 1/2G Ag "Julianna" T:AU,XF Netherlands 1963. 2 1/2 Gulden Ag "Juliana" C:AU,XF Krause KM#185 2964750
32189
460
Numizmatika
Hollandia 1980. 1G Ni "Beatrix beiktatása" + 2 1/2G Ni "Beatrix beiktatása" + pénzverdei koronázási emlékzseton (23mm) együtt, sérült dísztokban T:AU Netherlands 1980. 1 Gulden Ni "Coronation of Queen Beatrix" + 2 1/2 Gulden Ni "Coronation of Queen Beatrix" + mint token for the coronation (23mm) together in damaged case C:AU 3087768
32190
460
Numizmatika
Holland-Antillák 1944. 1/10G Ag "Vilma" + 1970 1/10G Ag "Julianna" T:XF,VF Netherlands Antilles 1944. 1/10 Gulden Ag "Wilhelmina" + 1970 1/10 Gulden Ag "Juliana" C:XF,VF 3087857
32191
460
Numizmatika
Holland Kelet-India / Batáviai Köztársaság 1808. 1d Cu T:VF Netherlands East Indies / Batavian Republic 1808. 1 Duit Cu C:VF 3087865
32192
460
Numizmatika
Holland Kelet-India 1907. 1/10G Ag + 1921. 1/4G Ag T:XF,VF patina Netherlands East Indies 1907. 1/10 Gulden Ag + 1921. 1/4 Gulden Ag C:XF,VF patina 3087859
32193
460
Numizmatika
Holland Kelet-India 1920. 1/10G Ag + 1941. 1/4G Ag + 1942S 1/10G Ag + 1945S 1/4G Ag T:XF,VF patina Netherlands East Indies 1920. 1/10 Gulden Ag + 1941. 1/4 Gluden Ag + 1942S 1/10 Gulden Ag + 1945S 1/4 Gulden Ag C:XF,VF patina 2717091
32194
460
Numizmatika
Ilhánida Birodalom ~15. század 2 Dirham Ag (3,53g) T:2- patina Ilkhanate ~15th century 2 Dirhams Ag (3,53g) C:VF patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft