Vegyes: Ausztria 1899. 1K Ag + Svédország 1947. 1K + Svájc 1958. 1/2Fr Ag + Amerikai Egyesült Államok 1964. 10c Ag + Magyarország 1992. 200Ft Ag T:XF-F Mixed: Austria 1899. 1 Corona Ag + Sweden 1947. 1 Kronor + Switzerland 1958. 1/2 Franc Ag + USA 1964. 10 Cent Ag + Hungary 1992. 200 Forint Ag C:XF-F
DN 1E (3x) hátlapjukra magyar feliratos, ünnepeket ábrázoló műgyantás képek ragasztva + DN 50c hátlapjára kéményseprőt ábrázoló színes, műgyantás kép ragasztva T:AU,XF
5db-os gyenge tartású német érmetétel, közte több Ag érme, többek között Német Államok / Szászország-Albertine 1849F 1gr (10pf) Ag "II. Frigyes Ágost" T:F 5pcs of mixed german coin lot in rather poor condition with a few Ag coin in it as well, such as German States / Saxony-Albertine 1849F 1 Groschen (10 Pfennig) Ag "Friedrich August II" C:F
"Keresztes háborúk" 6db-os érmekollekció a keresztes háborúk idejéből kapszulákban, igényes mahagóni dobozban, tanúsítvánnyal. Benne: Örményország ~13. század Tram Ag (~3g) + Német Államok / Schwäbisch Hall ~13. század Heller Ag (~0,5g) + Hvárezm ~13. század Dirham Ag (~4g) + Mamlúk Birodalom ~13. század Dirham Ag (~1,3g) + Ilhánida Birodalom ~13. század Dirham Ag (~3g) + Frank Görögország ~13. sz...
8db vegyes külföldi fémpénz kapszulákban, közte Szerbia, Uruguay, Nagy-Britannia T:AU-VF patina 8pcs of mixed coins in capsules, with Serbia, Uruguay, Great-Britain C:AU-VF patina
Vegyes 15db-os fémpénz tétel, válogatás az Euróra átálló országok forgalmi érméiből "European Community Coin Collection" feliratú karton dísztokban, az országok angol nyelvű leírásával T:UNC,AU