Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vívás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU (PP)
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)" egyoldalas aranyozott bronz emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve (119x90mm) T:XF lekopott aranyozás, kisebb sérülések a márványon
Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. "II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate" bronz emlékérem, eredeti dísztokban (57mm) T:AU Hungary / Kanada 1976. "The Rákóczi Medal" bronze commemorative medallion in original display case. Sign.: Dóra Pedery-Hunt (57mm) C:AU
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,23g/0.800/42,5mm) T:BU,UNC
Rajki László (1939- ) ~1970-1980. "A Kisdobosok és Úttörők körében végzett kiemelkedő mozgalmi munkáért - Orosháza" kétoldalas bronz emlékérem (89mm) T:AU patina