Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "A vatikáni diplomáciai kapcsolatok felvételének emlékére" bronz emlékérempár, az érmeket összefogó festett fém keretben, sorszámozott "489" tanúsítvánnyal T:PP
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "Széchenyi István születésének 200. évfordulója / A legnagyobb magyarra emlékezik a hálás magyar nemzet" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "60 éves a magyar óceánrepülés Endresz György - Magyar Sándor / Harbour Grace - Bicske" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérmek (3xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" kétoldalas Ag emlékérem, peremén SZG beütéssel (36,23g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, kis karc