Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 467
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3045623
31049
460
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Buda István (1952-) 1987. "MÉE Budapest - Pálfy Tamás Palotai Várkapitány" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP23 2856741
31050
460
Numizmatika
Búza Barna (1910-2010) ~1970. "Eredményes szolgálatért" öntött bronz érdemérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (96mm) T:AU 3085498
31051
460
Numizmatika
Búza Barna (1910-2010) DN "Dunaújvárosi Sütőipari Vállalat" bronz plakett (68x141mm) T:AU 3030160
31052
460
Numizmatika
Búza Barna (1910-2010) DN "Hazafias Népfront Budapesti Bizottsága" egyoldalas, öntött bronz plakett (99mm) T:AU 2967901
31053
460
Numizmatika
Cséri Lajos (1928-2020) 1974. "Debrecen 1974 / 1. Gyáregység átadása - Tanért" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU 3009706
31054
460
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és bronz emlékérem pár (35,01/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP26 3029970
31055
460
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem (34,98g/0.640/42,5mm) T:AU patina Adamo BP21 3085998
31056
460
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére - MDF" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:UNC 3024372
31057
460
Numizmatika
Csontos László (1925-2013) 1979. "Háló" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán papírcetlivel (87mm) T:AU patina 3020574
31058
460
Numizmatika
Csóka Zsuzsanna (1962-) / Király Csaba 2000. "MÉE Budapest - Államalapításunk ezredik évfordulójára" bronz emlékérem (80mm) T:UNC,AU Csak 185 db! / Hungary 2000. "Association of Hungarian Coin Collectors - For the 1000th Anniversary of the state founding" bronze commemorative medallion. Sign.: Zsuzsanna Csóka (1962-) / Csaba Király (80mm) T:UNC,AU Only 185pcs! Adamo BP49 3048398
31060
460
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3041386
31061
460
Numizmatika
Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem plomba nélküli ÁPV tokban (42,5mm) T:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft