Csucs Viktória (1934-1993) DN "Petőfi Sándor 1823-1849 / Ott essem el én, a harc mezején" jelzett Ag emlékérem (16,12g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo.
Fritz Mihály (1947-) 1983. "A Művelődési Központért / Nagyközségi Tanács - Szécsény" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) + Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU kis ph, patina
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SF9
Fritz Mihály (1947-) 1989. "Ofotért 1949-1989 / 150 éves a fotográfia" jelzett Ag, aranyozott fém és bronz emlékérem sor (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)