1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:XF NMK 269.
1914. "A Vörös Kereszt Bronz Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU apró zománchiba, kopott aranyozás Hungary 1914. "Red Cross, Bronze Medal of Honour with a war decoration" enamelled, gold plated bronze decoration with original ribbon C:AU tiny enamel error, worn gilt NMK 287.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém változatú kitüntetés modern mellszalagon, szignó nélkül T:F ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" war metal variant decoration on modern ribbon, without signature C:VF,F NMK 137.
1914. "A Vörös Kereszt tiszti Díszjelvénye hadidíszítménnyel" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés függőleges tűvel, jelzés a tűn, a hátlapi medalion zománcozott évszámokkal, zománcozott, ezüstözött bronz miniatűrrel (56x46mm) T:VF nagyobb javítások, zománchiba / Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour for Officers with a war decoration" enamelled, hallmarked Ag decoration with vertical pin, hallm...
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés fémjel nélkül, eredeti mellszalagon T:XF zománchiba Hungary 1914. "Red Cross, Silver Medal of Honour with a war decoration" enamelled, silver plated bronze decoration without hallmark, with original ribbon C:XF enamel error NMK 285.