1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with 1st time wound ribbon. Sign.: R. Placht C:XF,VF oxidation NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328.
1918. "HONSz (A Hadirokkantak, Hadiözvegyek és Hadiárvák Országos Nemzeti Szövetsége)" zománcozott, aranyozott fém kitűző (25x17mm) T:VF anyaghiba, a tű utólagos pótlás
1923. "Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, medallion nélkül T:XF patina Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers" bronze decoration with original ribbon, without medallion C:XF
1923. "I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class" gilt and silver plated bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK.:355.
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzetlen bronz kitüntetés kopott mellszalagon T:XF patina, foltos mellszalag Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, unmarked bronze decoration with worn ribbon C:XF patina, spotted ribbon NMK 418.
1929. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" kiskoronás változat, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF Hungary 1929. "Officer's Distinction for Long Service, 3rd Class" small crown, gilt bronze decoration without ribbon C:AU,XF NMK 352b
~1930-1940. Magyar Honvédség Harckocsi jelvénye, zománcbetétes, csavarokkal rögzíthető, magyar címeres fém (az oxidáció jellegéből feltehetően Zn) jelvény. Kétoldalt a hadsereg három fegyvernemének (gyalogság, tüzérség, lovasság) jelképeivel, hátoldalon "HM (Honvéddelmi Minisztérium)" beütéssel, előlapon "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2" gyártói jelzéssel (166x138mm) T:AU,XF oxidáció / Hungary ~1...