Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Az Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" kétoldalas, műgyantás bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA ~2000. "Headquarters - United States European Command" double-sided, synthetic resin bronze medallion (38mm) C:UNC
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF ph. Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration without ribbon T:XF edge error
Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration without ribbon T:XF
Ausztria 1963. "Katonai Szolgálati érdemérem / Stets Bereit" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Austria 1963. "Military Service Bronze Medal" bronz decoration without ribbon C:AU
Belgium 1897. "Korona Rend Lovagkeresztje" jelzetlen zománcozott kitüntetés mellszalaggal, kardokkal T:XF Belgium 1897. "Order of the Crown, Knight" enamelled decoration without hallmark, with ribbon and swords T:XF
Belgium 1908. "II. Lipót rend Lovagkereszt" jelzetlen Ag kitüntetés sérült, javított miniatűrrel, mellszalagon T:VF zománchiba, patina / Belgium 1908. "Order of Leopold II, Knight Class" Ag decoration without hallmark, with damaged, repaired miniature, on ribbon C:VF enamel error, patina
Belgium 1914. "Belgium Harcosainak Nemzeti Szövetségének tiszti keresztje" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:XF zománchiba Belgium 1914. "Cross of the National Federation of Combatants of Belgium for Officiers" gilt, enamelled bronze decoration with ribbon C:XF enamel error