Kerámiák

Tételek száma: 245

11013.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
Bod Éva (1924-2004): Nagyméretű retro dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 43 cm, m: 9,5 cm
11014.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
50,40
54,29
Szabó Kinga: Dísztányér madárral. Jelzett, kis kopással, d: 30 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11015.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
Szabó Kinga: Dísztányér madárral. Jelzett, kis kopással, d: 31 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11016.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális gyertyatartó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11017.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
11018.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Krajtsovits Margit: Absztrakt dísztál. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 30 cm
11019.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
Csermák Ferenc (1932- ): Vulkánmázas díszváza. Alján jelzett, hibátlan, m: 26 cm
11020.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
Komlós Kerámia Budapest táncospár. Jelzett: masszába nyomva és címkével is, talpánál kis pattogzással, m: 26 cm
11021.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
Andróczi Alajos (1937-): Család. Mázas samottos kerámia falikép, hátoldalán jelzett, hibátlan 24x23 cm
11022.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
Komlós testvérek Budapest: elefánt könyvtámasz, pattanásokkal, jelzett, 21x16 cm
11023.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
Wagram fajansz szfinx. XIX. sz. Ausztria. Mázas fajansz, jelzett, kopott. Apró lepattanással 25x15 cm
11024.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft