Porcelán

Tételek száma: 342

11246.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
477,45
514,29
11247.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
477,45
514,29
Zsolnay modern fenyős tájképes tányér, cca 1960, jelzett, kis kopásokkal, gyűjtői darab, d: 24,5 cm
11248.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,18
31,43
cca 1920-1940, Aelteste Volkstedter háromrészes, női alakkal díszített gyertyatartó. Kézzel festett és plasztikus rózsákkal, valamint kosarat vivő női figurával, aranyozott részekkel. Jelzett, kis sérülésekkel, illetve a női figura kezei hiányoznak, feje ragasztott, teljes magasság: 49,5 cm
11249.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
cca 1900/1910 Bernard Bloch jardiniere. Kézzel festett formába öntött porcelánfajansz, épületromban nézelődő gyermekek figuráival. Jelzett, repedésvonallal, 25x13x20 cm
11250.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
90,19
97,14
11251.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
11253.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
11254.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
11255.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
11256.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
265,25
285,71
1937, VI. György brit király koronázása emlékcsésze aljjal. George Warrilow & Sons gyár, a király és a királyné arcképével díszítve, minimális kopottsággal, d: 14,5 cm, m: 7,5 cm
11257.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
cca 1885 Zsolnay lakodalmas fazék. Szürkemázas, formába öntött finomfajansz, jelzés nélkül, masszába nyomott formaszámmal, mázrepedésekkel, m: 31 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11258.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft