Herendi madarak virágokon. Kézzel festett. jelzett, egyik csőrén minim... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/460/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-madarak-viragokon-Kezzel-festett-jelzett-egyik-csoren-minimalis-restauralas-kis-m~II2827987
2827987
11272
460
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 42,44 EUR , 45,71 USD
Leírás: Herendi madarak virágokon. Kézzel festett. jelzett, egyik csőrén minimális restaurálás, kis mázhiba, ragasztott, 16x12x11,5 cm
: karap_norbert