Herendi petrezselyem mintás porcelán bonbonnier, plasztikus rózsa dísz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/460/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-petrezselyem-mintas-porcelan-bonbonnier-plasztikus-rozsa-diszitessel-Kezzel-festett~II3065536
3065536
11276
460
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 42,44 EUR , 45,71 USD
Leírás: Herendi petrezselyem mintás porcelán bonbonnier, plasztikus rózsa díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 15x15 cm
: nagy_andras