40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
cca 1920-1940, Aelteste Volkstedter háromrészes, nÅ‘i alakkal dÃszÃtett gyertyatartó. Kézzel festett és plasztikus rózsákkal, valamint kosarat vivÅ‘ nÅ‘i figurával, aranyozott részekkel. Jelzett, kis sérülésekkel, illetve a nÅ‘i figura kezei hiányoznak, feje ragasztott, teljes magasság: 49,5 cm