Jelzés nélkül: Rákos Mátyás portréja. Akvarellel színezett nyomat, pap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/461/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~1500003/Jelzes-nelkul-Rakos-Matyas-portreja-Akvarellel-szinezett-nyomat-papir-jelzett-foltos-~II3097561
3097561
11002
461
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Jelzés nélkül: Rákos Mátyás portréja. Akvarellel színezett nyomat, papír, jelzett, foltos, 38x25 cm, kartonon.
: nagy_andras