11025.
461. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
13,26 EUR, 14,29 USD
Jelzés nélkül, össz. 10 db rajz: Városképek, hajók, tájak. Filctoll, ceruza, kréta, papír. Egyik lap széle sérült. 30x22 cm körüli méretekben.