10990.
461. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Vitorlások és vízparti táj. Ceruza, akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 17,5×10,5 cm.