Hanns Diehl (1877-1946): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított, kissé sérült. 66,5x95,5 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), dán festő: Hölgyek, 1960. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 74x54 cm. / Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), Danish painter: Ladies, 1960. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Framed. 74x54 cm.
Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Francia város sétálókkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23,5×31 cm / Rudolf Diener-Dénes (1889-1956): Town in France. Pastell on paper, signed lower right. Framed with glass. 23,5x31 cm.
Dús László (1941-): Színes foltok (cím nélkül), 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (45/45), 65×89 cm / László Dús (1941-): Untitled, 1994. Lithograph on paper, signed, numbered (45/45), framed, 65×89 cm