Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2840578
10288
461
Garády Gabriella: Vitorlások. Szén, papír. 29x3805 cm, üvegezett fakeretben. 2808120
10289
461
32000
Guba György (?-?): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 60x80 cm Sérüléssel 2839172
10290
461
Gráber Margit (1896-1993), kétoldalas mű: Alakok, arcok (tanulmányok), 1940. Ceruza, papír, jelezve mindkét oldalán. 24×21,5 cm. 2713368
10291
461
Gerstenbrein Ferenc (-): Szélmalom. Rézkarc, papír, kopott sérült keretben, jelzett, 33x25 cm 3001242
10292
461
Gáspár Aladár (1946-2021): Háborgó tenger. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi foltokkal. Fakeretben, 70×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE 2576451
10293
461
38000
Gádor Emil (1911 - 1998): Tél. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 50x60cm 3013591
10294
461
Stefan Grecu (?-?): Szentendre. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm 2942094
10295
461
Gaburek Károly (1936-1986) : Elhagyott ház. Olaj, farost, jelzett, 19,5x15 cm Keretben 3048780
10296
461
Gelencsér János (1960-): Indulatos ember. Ceruza, karton. Jelezve jobbra középen lent. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 67x47 cm 3056333
10298
461
13000
Gallé Tibor (1896-1944): Mosónő, 1928. Akvarell, papír, jelzett, 39x29 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 3093481
10299
461
28000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 3095048
10300
461
Glock Klára (1896-1966): Enteriőr. Akvarell, papír. Jelzett Üvegezett fakeretben, 40×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft