Bruno Héroux (1868-1944): Saláta (Salat). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, lapszéli néhány kevés apró folttal, 21x14 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, very slighty stained on the edge od the sheet
Hetényi Tibor (1891-1977): Abszatrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x57 cm
Auguste Herbin (1882-1960): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x15 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed
Hincz Gyula (1904-1986): 1930. szeptember 1. (Munkástüntetés). Rézkarc, karton, jelzett. Kissé foltos. Falra akasztható, 19,5x29,5 cm (teljes méret: 33,5x48 cm)