Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 7/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói mappában, lapszéli kisebb elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
Hajdú István (Etienne Hajdu, 1907-1996): Kék szakál hetedik felesége (Bartók). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 47,5x23 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100).
Herendi Gyula (1926-): Csendélet, 1958. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes és Művészeti Alap címkéjével, 40,5x50,5 cm