Festmények és grafikák

Tételek száma: 745

10313.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 7/40. 31x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 7/40, 31x21 cm.
10314.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
10315.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 30x30 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (49/100).
10316.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
172,41
185,71
Hárencz János (1899-1969): Aratás. Olaj, vászon, kartonon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 25,5×35,5 cm
10317.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
Halasi Horváth István (1904-1994): Téli táj. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 30×46 cm
10318.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Herendi Gyula (1926-): Csendélet, 1958. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes és Művészeti Alap címkéjével, 40,5x50,5 cm
10319.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
51,43
Hévizi Éva (1946-): Emlék. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
10320.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Horváth János (1930-): Tavasz. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x70 cm
10321.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,09
48,57
Hemmert László (1953-2018): Két kéz - egy száj, kívül-belül... (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×29,5 cm
10322.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Hemmert László (1953-2018): Alul, felül...; szerelmeseknek (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×31 cm
10323.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Hemmert László (1953-2018): Egy kéz, két száj..., de luxe (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29,5×31 cm
10324.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft