Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2982920
10325
461
Hankó Béla (1927-1993): Hangulatos táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 37×51 cm 2982946
10326
461
Hankó Béla (1927-1993): Vízparti fények. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. 35×32 cm 3001861
10327
461
Hankó Béla (1927-1993): Atmoszférikus táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. Jobb alsó sarkában sérült. 37×51 cm 3002052
10328
461
Hankó Béla (1927-1993): Őszi táj. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán nyomtatottan. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×37 cm 2897210
10329
461
Hévizi Éva (1946-): Életfa. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Paszpartuban. 30x24 cm 2986064
10330
461
15000
Horváth Éva Mónika (1965-): Körömcipők, 2008. Hidegtű, papír. Jelzett. 20,58x20,5 cm. Fakeretben. 2967767
10331
461
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Hullám (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 38x19,5 cm. 2967471
10332
461
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 20×13,5 cm. 2951729
10333
461
30000
Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1995. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm 3019001
10334
461
28000
Horváth G. Andor (1876-1966): Pipázó társaság. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. Dekoratív fakeretben. 55×68 cm 2692407
10335
461
Hanzely Jenő (1919-2000): Kulich Gyula. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2743073
10336
461
Humayer Oszkár (?-?): Fiatal hölgy portréja, 1910-es évek. Olaj, vászon, jelzett. Vakráma nélkül. 38x33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft