Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2967773
10337
461
15000
Hercsuth Ferenc (1942-): Robanás (cím nélkül), 1987. Akvarell, papír, jelezve balra fent, paszpartuban. 33,5x23 cm. 3034561
10338
461
Horváth Tamás (?-): Kavalkád. Olaj, farost, jelzett, apró széli sérülésekkel, 39x29,5 cm 3078692
10339
461
26000
Hunyady István (1939 - ): Balaton télen, Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben 60x80 cm 3095715
10340
461
Hajós Hollanda Éva (1935-): Vízparti táj. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 39x59 cm. 3047866
10341
461
42000
Incze István (1905-1978): Erdélyi erdőrészlet. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 31,5×46 cm 3033181
10342
461
Imre István (1918-1983): Fehér virágok. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 38,5x29,5 cm 3092426
10343
461
Ivanácz Zsolt József (1869-?): Lány népviseletben. Olaj, karton. Jelezve balra lent. Kissé sérült. Dekoratív, antik, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm 2981452
10344
461
9500
François d'Izarny (1952-): Ódon kocsi. Litográfia, papír, jelzett, számozott (122/225). 46x63 cm. 2859093
10345
461
Imre István (1918-1983): Préses (Szocreál életkép). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Lap széle kissé foltos. 19×29 cm 2888553
10346
461
Imre István (1918-1983): Este. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 29,5×39,5 cm 2980883
10347
461
Izsák József (1929-2007): Csendélet. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×80 cm 3036859
10348
461
9500
Istókovits Kálmán (1898-1990): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft