Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3092438
10398
461
36000
Károlyi Ernő (1923 -2016): Sztráda a tengerparton, 2006. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív keretben, 43×57 cm 3097147
10399
461
Kondor Béla (1931-1972): Ivóban, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 15,5×8 cm 3091420
10400
461
50000
Keleti Jenő (1920-1998): Kilátás utcára este. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint kiállítva a Szőnyi-teremben 1980-ban. Fakeretben. 60x80 cm 3091141
10401
461
Krupka Ferenc (1870-1928): Pihenő. Olaj, vászon. Jelzett. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben, 44×58 cm. 3097549
10402
461
24000
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Lapméret: 34,5x28,5 cm 3096781
10403
461
24000
Kohut Mihály (-): Kártyázók. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 24,5×24,5 cm 2985254
10404
461
Kézdi Lóránt (1929-2005): Virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 50x60 cm 2985250
10405
461
Kézdi Lóránt (1929-2005): Sárga virágok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, fakeretben, 46x60 cm 2692394
10406
461
Konecsni György (1908-1970): Haán Lajos békéscsabai történetíró. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm 2968578
10407
461
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (95/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. 2782108
10408
461
Klimó István (1883-1961): Portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 68×55 cm 2865006
10409
461
42000
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Legbiztosabb a Modiano (reklámterv). Tus, papír. Jelezve jobbra középen. Lap alja kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 36×25 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, framed. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft