Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3094405
10446
461
László Gyula (1910-1998): Tél az Alföldön. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 29,5×18 cm 2980401
10447
461
6500
Lajos Ferenc (1912-1998): Táj fekvő alakkal. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 22,5x31 cm 2736000
10448
461
5500
Leszkovszky György (1891-1968): Templombelső, 1915. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36,5x22 cm 2862042
10449
461
Lahner Emil (1893-1980): Városrészlet (Felvidék?). Akvarell, ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. 14x23 cm. Üvegezett fakeretben. / Émile Lahner (1893-1980): Townscape. Watercolour and pencil on paper. Signed. 14x23 cm. Framed. 2994757
10450
461
70000
Lakatos Edit (1950-). Könnyező madonna. Olaj, vászon. Hátoldalán Lakatos Edit autográf ajándékozási soraival. 30x40 cm. 3055289
10451
461
Litkey Emma (XX. sz. második fele): Jön az ősz. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 20x30 cm 3091446
10452
461
3400
Meszlényi Attila (1954 - ): Happening, 1979. Nyomat, papír, jelzett, 14x10,5 cm 3091448
10453
461
3400
Meszlényi Attila (1954 - ): Vázlat (groteszk angyal), 1979. Nyomat, papír, jelzett, 12x11,5 cm 3094709
10454
461
Mészáros Mihály (1930-2008): A romos Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett, 9x14 cm 2717011
10455
461
19000
Mráz János (1950-): Metamorfózis I. Monotípia, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben. 43,5×38 cm 2993838
10456
461
50000
Richard Mortensen (1910-1993): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x18,5 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed 2875558
10457
461
36000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (18/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (18/40) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft