Máttis Teutsch (Mattis-Teutsch) János Linoleum-albuma. Az eredeti album MA kiadás. Facsimile kiadás, készült 100 számozott példányban (számozatlan példány). Pesti Műhely - Forma 5. Szerigrafia (szitanyomat). 1983. 6 db szerigráfia (12 lappal lenne komplett), 23x33 cm (lapméret). Eredeti, kissé sérült kiadói karton tokban. G/ János (Hans) Mattis-Teutsch Linoleum-album. The original album MA edition. Facsimile edition, printed in 100 numbered copies (not numbered). Pesti Műhely - Forma 5. Serigraphy (screenprint). 1983. 6 pcs of serigraphy (would be complete with 12 pcs), 23x33 cm (sheet size). In original, slightly damaged folder.
Molnár Dénes (1947-2000): Erdélyi Ferencesek. Franziskaner in Siebenbürgen. 12 db fametszet, papír. Album kísérőlapján jelzett és számozott (1184.). Kiadói karton mappában.