Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3073295
10470
461
38000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm 3072276
10471
461
46000
Georg Molnar (?-?): Furcsa párbeszéd. Akril, papír. Üvegezett fakeretben, 49×31,5 cm 3068701
10472
461
Móder Rezső (1954-): Történetek az asztal körül I. Ofszet, papír, jelzett, számozott (1/75), lapméret: 30×42 cm 3078140
10473
461
Makovecz Benjamin (1957-), 2 db mű: Rákok, békák. Fametszet, papír, jelzett, mindkettő művészpéldány E.A. II/XV számozással. Egy paszpartuban. 13×15 és 17x23 cm. 3078459
10474
461
Gene Matthews (1931-2002): "AIDS", 1986. Vegyes technika, fotó, papír. Jelzett a hátoldalán. 47×40 cm. 2874270
10475
461
Móra László (1947-): Tóth Ilona, 1956-os mártír emlékképe. Olaj, vegyes technika, applikáció, farost, jelezve balra lent. Egyedi, kissé sérült fakeretben. 54,5x69,5 cm 2996642
10476
461
Markovits István (1892-?): Ökrök a folyóban. Olaj, vászon, jelzett, Kis felületi sérülésekkel.. 60x80 cm 2722847
10477
461
Menyhárt József (1901-1976): Keleti főcsatorna. Filc, papír, jelzett, 19x30 cm 2603057
10478
461
55000
Macskássy Izolda (1945-2021): Emberpár. Selyemkollázs, jelzett. Üvegezett fakeretben. 55x35 cm. 2768746
10479
461
3800
Makó András (1959-): Őszi táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 37x18 cm 3005343
10480
461
Meggyes László (1928-2003): Portré. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, apró folttal 23×17 cm 3033988
10482
461
38000
Mendlik Oszkár (1871-1963): Hegyvidéki vízesés. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült (korábban feltehetően feltekerve). Dekoratív fakeretben. 50×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft