Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3000596
10532
461
Pap Gyula (1899-1983): Vitorlás. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 29x20 cm 3090076
10533
461
5500
Paulovits Pál (1892-1975): Tabán. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 19×25 cm 3092983
10534
461
24000
Püspöky István (1950-2018). Hommage a Bartók, 1978. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (49/100). 30x22,5 cm / etching on paper, signed, numbered (49/100). 3091070
10535
461
28000
Puskás Imre (1933 - ): Tanyán, 1985. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben, 35x70 cm 3091169
10536
461
Puja Rezső (?- ): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 50×70 cm. 3089036
10537
461
Pánczél Zoltán (1947-): Napnyugta a tanyán. Olaj, farost, jelzett, dekoratív keretben, 40x60 cm 3095227
10538
461
3400
Pásztor Gábor (1933-2012): Romeltakarítás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle foltos, 20x29 cm 3078120
10539
461
19000
Pataki József (1928-1995): Egyedül. Plextol, farost, jelezve balra fent, hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. 50x60 cm 3013793
10540
461
3400
Perei Zoltán (1913-1992), 3 oldalas kép kihajtható meghívón: Meghívó Képcsarnok Dürer termébe rendezett kiállítására, 1971. Fametszet, papír. Jelzett. 11x16,5, 14x22 és 6,5x9,5 cm. 2735852
10541
461
Pataky Ferenc (1897-1962): Rajzoló lány, 1956. Ceruza, papír. Papírra ragasztva. 24x17 cm 2566145
10542
461
Pupler Ágnes (1974-): Szerelmesek. Akril, vászon. Jelzett. 50x50 cm 2986140
10543
461
60000
Wilhelm Philipp (1906-1993): Via Appia. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 59x74 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft