Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2965938
10544
461
28000
Pattantyus Károly (1906-1987): Erdélyi napos erdő, 1964. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett keretben, 31x45 cm. 2672352
10545
461
14000
Püspök Anita (1972-): Barokk részletek, 2010. Olaj, vászon. Jelzett. Eredetigazolással. Kiállító fakeretben. 90x40 cm. 3053213
10546
461
Prokop Péter (1919-2003): Török Vince portréja.
Olaj, vászon. Sérült (festék lepergéssel). Jelzés nélkül. Fakeretben. 35×35 cm 3054031
10547
461
Palicz József (1931-2010): Zagyvapart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 21,5×31,5 cm 3070448
10548
461
38000
Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Lovak. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Carolus Pállya. Dekoratív fakeretben, 32x42 cm 2890435
10550
461
Prihoda István (1891-1965): Vidám társaság. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21,5x30,5 cm 3078256
10551
461
Pirk László (1953-): Magyar szent korona, 1991. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VII/XV számozással. 47×35 cm 3076663
10552
461
Paulovits Pál (1892-1975): Faluvége. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. 20×29 cm 3077280
10553
461
Paulovits Pál (1892-1975): Keresztútnál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 26×35 cm. 3047668
10554
461
Rudnay Gyula (1878-1957): Keresztfa, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm 3047688
10555
461
Rudnay Gyula (1878-1957): Vacsora, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×14 cm 3069359
10556
461
Rudnay Gyula (1878-1957): Tánc. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, Rudnay hagyaték felirattal. Számozott: 3/25. Paszpartuban. 12x17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft