Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3034773
10557
461
Réti Mátyás (1922-2002): Falu. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×28 cm 3034771
10558
461
Réti Mátyás (1922-2002): Sárgavirág. Színes linómetszet, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 33×24 cm 3035723
10559
461
Rákosy Anikó (1948-): Huszárok. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30), üvegezett fakeretben, 51x37 cm 3057521
10560
461
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Hidegzománc, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Paszpartuban. 20x26 cm 3075477
10561
461
Rác András (1926-2013): Hegyek között (Erdély). Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 25×34 cm 3037751
10562
461
Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×14 cm 3069917
10563
461
3400
Rozanits Tibor (1931-): Kilátás a Gellérthegyről. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben 29x38 cm 3090005
10564
461
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 26x34 cm 3089999
10565
461
3800
Rác András (1926-2013): Enteriőr. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, 35x17 cm 3089990
10566
461
3800
Rácz András (1926-2013): Cím nélkül. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 12x41,5 cm 3100558
10567
461
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Forma-1 kerékcsere és "Jenőke, ne meséljen nekem pikáns vicceket (erotikus karikatúra. Tus, papír, mindkettő jelzett. Forma-1 kerékcsere hátoldalán Ludas Hírlap felirattal. 25x22 és 29x21 cm 3091312
10568
461
4600
Raszler Károly (1925-2005): Női fej (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 50/18. 22,5x24,5 mm. Üvegezett fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft