Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3097141
10569
461
Rippl-Rónai József (1861-1927): Lovak. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 17×23 cm 3097164
10570
461
Rippl-Rónai József (1861-1927): Akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24×16,5 cm 3094288
10571
461
9500
Reich Károly (1922-1988): Goethe: A kedves közelléte III. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. EA XIX/XX számozással és Reich Károly hagyaték felirattal. Üvegezett fakeretben, 21×32 cm 3094285
10572
461
9500
Reich Károly (1922-1988): Goethe: A kedves közelléte II. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. EA XIX/XX számozással és Reich Károly hagyaték felirattal. Üvegezett fakeretben, 21×32 cm 2982903
10573
461
15000
Rácz András (1926-2013): Kompozíció vörössel. Akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm 2982898
10574
461
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, 35,5x21,5 cm 2917695
10575
461
Ruzicskay György (1896-1993): Formák. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x9,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2744547
10576
461
Radich Péter: Fácánt vadászó kutyák. Olaj, papír, jelzett, datált 1911. Kis felületi sérülésekkel, üvegezett fakeretben. 32x49cm 2605475
10577
461
42000
Rauscher Juliska (1888-1947): Siketfajdok násztánca. Olaj, karton. jelzett, keretben. 27x40 cm 2750418
10578
461
Rác András (1926-2013): Szentendrei részlet. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 39x31 cm 2986000
10579
461
80000
Walter Rohrbach (1939-2021): Falkavadászat. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 50x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2692648
10580
461
Rozanits Tibor (1931-): Dr. Weil Emil. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft