Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2750417
10581
461
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm 2750413
10582
461
Rác András (1926-2013): Katedrális. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 52x26,5 cm 2812620
10583
461
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, karton, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Alsó sarkaiban sérült. 45x31,5 cm 3001534
10584
461
4200
Reich Gábor (1951-): Jel-kép. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 100/100. Üvegezett fakeretben. 24x19 cm. 3031672
10585
461
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Női akt hintában és Baráti fekete humor. Akvarell, tus, papír, mindkettő jelzett. 26x19,5 és 30x21 cm 2992323
10586
461
3200
Reich Gábor (1951-): Növények. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott 43/100 keretben törött üveggel. 24x36 cm 3032577
10587
461
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Bőrharisnya és Halálos szerelem (erotikus karikatúra). Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 és 30x20 cm 2750416
10588
461
15000
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 66,5x25,5 cm 2382648
10589
461
Rác András (1926-2013): Robbanás. Diópác, papír, jelzett, kartonra kasírozva, plexüvegezezett fa keretben, 59,5×42 cm 2994750
10590
461
4200
Reich Gábor (1951-): Őszi éj. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 34/100. Üvegezett fakeretben. 29,5x39 cm. 3055834
10591
461
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Gesztusok (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 41×30,5 cm 3055835
10592
461
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Izzó nap (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben. 42×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft