Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2942683
10593
461
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld! 3057029
10594
461
19000
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 50x70 cm / mixed technique on paper, signed, framed 3032588
10595
461
Rau Tibor (1934-2000), 2 db karikatúra: Népszerűség (Whyskys) és "Hányszor megkértem magát Dezsőke..." erotikus karikatúra) Tus, papír, mindkettő jelzett. 30x21 cm 3077696
10596
461
28000
Ráczné Kalányos Gyöngyi (1965-): És gyermekeink lettek, 1988. Tempera, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 86x61 cm 3076645
10597
461
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kék varázs (cím nélkül), 1991. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, fakeretben. 33×22,5 cm 3076636
10598
461
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Figurák (cím nélkül), 2002. Tus, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben. 10×17 cm 3076630
10599
461
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Átjáró, 2002. Vegyes technika, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben. 11×13 cm 3018563
10600
461
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Napfényes erdőszéle. Olaj, vászon, jelzés nélkül, törésnyomokkal, vakráma nélkül, 40x56,5 cm 3018513
10601
461
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Felhős táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent, kartonra kasírozva, hátoldalán töredékes régi kiállítási raglappal, 40x58 cm 3070119
10602
461
14000
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Magazin lap II. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (150/76). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. 30x42 cm 3093711
10603
461
3800
Ruzicskay György (1896-1993): Hazám, hazám, Te mindenem... (Erkel: Bánk bán). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×53 cm 3095820
10604
461
42000
Rab-Kováts Éva (1943-): Baranyai falu, 1984. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 60x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft