Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3043520
10605
461
11000
Charles Sucsan (1932-2022): Utcarészlet, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA III/X jelzéssel. 26,5x37,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3077233
10606
461
11000
Simonyi Emő (1943-): Álom zöldben, 1992. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (22/40). 58x42 cm 2642447
10608
461
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm 3089127
10609
461
180000
Schadl János (1892-1944): Napfényes erdőbelső, 1924. Olaj, papír, jelezve jobbra lent. Sérült. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3018414
10610
461
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Naplemente, 1936. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kartonra kasírozva, 38x54,5 cm 3018364
10611
461
Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőbelső. Olaj, vászon, jelzés nélkül, sérült, vakráma nélkül, 35x53 cm 2879466
10612
461
30000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x56cm 3091574
10613
461
Saáry Gyula (1907-1970): Tavasz. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×27 cm 3091369
10614
461
40000
Stéhlik János (1942-2021): Lakatlan ház. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 70x50 cm 3097447
10615
461
55000
Stadelmann, Urs (1953-), svájci művész: Spielherz, 1988. 24 db ofszet nyomat, papír, mind jelzett. Lapméret: 29x29 cm. Basel, 1988, Edition Ernesto Schmidt Collection (Offsetnyomda, Bp.). Kötésterv: Forma 5, Fajó János, Bp. Eredeti kiadói karton mappában, mappa külső borítóján kisebb folttal és élén apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Megjelent 200 példányban. 35 lappal lenne teljes! 3094247
10616
461
Simon Endre (1936-2022): Téli táj (Erdély?), 2002. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 45×65 cm. 3071327
10617
461
Stettner Béla (1928-1984): Tevan Andor. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft