Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3078302
10618
461
Sinkó István (1951-): Rajz Canettihez (2), 1991. Pasztell, toll, merített papír, karton, jelzett, 68,5×50 cm 3077702
10619
461
28000
Sugár Gyula (1924-1991): Táj. Olaj, farost, jelezve középen lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. 60x80 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 3077127
10620
461
Stonawski Tamás (1970-): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23,5×16 cm 2982976
10621
461
Somlai Vilma (1938-2007): Présház. Linómetszet, papír, a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb sérülésekkel, 35×50 cm 2796689
10622
461
24000
Sugár Gábor (1976- ): Overdose. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 50×70 cm 2859072
10623
461
Salétros János (1935-): Tisza II. vízlépcső. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, lapszéli apró foltokkal, 19×29,5 cm 2994752
10624
461
24000
Schéner Mihály (1923-2009): Színes figura (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x12 cm 2992660
10625
461
Stefániay Edit (1936 - ) Nő virággal. Tűzzománc, 20x10 cm, kerettel 39x20 cm 2980892
10626
461
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége pecsétjével, sérülésekkel, 39×30 cm 3093688
10627
461
Séday Éva (1929-2011): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, fakeretben, 40×30 cm 3093707
10628
461
Strelisky Lipót (1816-1905) vagy Strelisky Sándor (1851-1922): Pár portréja, 1886. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 51x38 cm. Gyűjtői ritkaság, feltehetően fotó után készült! 3095976
10629
461
Somlai Vilma (1938-2007): Dózsa népe. Linómetszet, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, lapszéli kisebb szakadásokkal és paszpartuzás nyomaival, 42×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft