Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3090382
10642
461
Szilvássy Pál (1920-1996): Álló női akt, 1956. Vegyes technika, papír. Jelzett. 47x27,5 cm. Üvegezett, sérült fakeretben. 3099849
10643
461
38000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"), Tornai Gyula után: Hölgy portréja. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. 120x53 cm. Dekoratívfakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3099853
10644
461
26000
Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Midnight. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. 54x48 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 3098218
10645
461
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia - Palazzo Vendramin. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, foltos, 24x34 cm 3097882
10646
461
Szigeti Tamás (1968-): Csendélet, 2003. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 33,5x42,5 cm. 3093059
10647
461
Szőnyi István (1894-1960): Vadász kutyájával, színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x34 cm 3091159
10648
461
28000
Sz. Kovács Géza (1938-): Kénos, Nagy-Homoródmente (Erdély, Hargita), 2004. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49,5×69 cm. 3091164
10649
461
19000
Sz. Kovács Géza (1938-): Erdélyi táj, 2004. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 41,5×59 cm. 3091167
10650
461
19000
Szép György (1944-): Folyópart, 1999. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 34×34 cm. 3089133
10651
461
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Tabáni tájrészlet. Akvatinta, papír, jelzett, keretben, 24×34 cm 3097172
10652
461
Szász Endre (1926-2003): Társalgás, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 28×18 cm 3098781
10653
461
60000
Szász Endre (1926-2003): Harcos, 1960-as évek. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 30,5x18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft