Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2576455
10679
461
15000
Urbán Gábor (1946 - ): Női akt. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 40x60cm 2859076
10680
461
Urbán L. Valéria (?-): Vadkacsák. Linómetszet, papír, jelzett. Paszpartuban. 17,5x19 cm 3047215
10681
461
14000
Uzonyi Imre (1941-1990): Trágyaföldelés. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 42x56 cm 3095987
10682
461
Ujváry Lajos (1925-2006): Hölgy portréja, 1960. Vegyes technika, papír, jelzett, lap széle kissé sérült. 61x42,5 cm 3094871
10683
461
Vasadi Weigl Hermann (1904-1967): Női akt. Tus, papír, jelzett. Lapméret:19x28 cm 3091923
10684
461
Végh Gusztáv (1889-1973): 3 db jelzés nélküli grafika, ceruza, pauszpapír / papír, az egyiken lapszéli sérülésekkel, lapméret: 19x12 cm és 25,5x24 cm között 3058107
10685
461
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Latinka (Latinca) Sándor. Rézkarc, papír, jelzett, a lap egyik fele hullámos, 29x20 cm 3093862
10686
461
Vasarely Victor (1908-1997): Lanno. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton sarkaiban apró rajzszög ütötte lyukakkal, apró felületi sérüléssel és széle kissé foltos. 37x37 cm. 3009991
10687
461
Varga Nándor Lajos (1895-1978), Rohbock után: Pécs látképe. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lapszéli apró folttal. Üvegezett fakeretben. 10x14,5 cm 3090374
10688
461
36000
Vogel Eric (1907-1996): Táncosnő, 1993. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Vogel Eric autográf ajánlási soraival. 43x20,5 cm. Üvegezett fakeretben 3083653
10689
461
Varga Mátyás (1910-2002): Napfény (cím nélkül), 1965. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 33,5×48 cm 3085147
10690
461
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (94/100), lap széle kissé sérült, 19x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft