Vasarely Victor (1908-1997): Paura. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x33 cm.
Vasarely Victor (1908-1997): Hatsoeg. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x37 cm.
Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvár, 1944. Fametszet, papír, jelzett, Varga Mátyás autográf ajándékozási soraival, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 33×58 cm
Varga Mátyás (1910-2002): 175 éves a magyar színjátszás. Fametszet, papír, jelzett, Varga Mátyás autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 19,5×67,5 cm
Vastagh Géza (1866-1919): Madár. Gouache, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 28x24,5 cm. Lap széle vágott, apró szakadásokkal. / Géza Vastagh (1866-1919): Bird. Pencil and gouache on paper, unsigned. 28x24,5 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With small tears on the side.