cca 1970 Szabolcs-Szatmár. Kondor Lajos, Csisztu Mihály, Hertay Mária, Rozanits Tibor és Vagyóczky Károly 2-2 rézkarca a megye épületeiről, tájairól. hn., én, ny.n., 1 sztl. lev.+10 t. (rézkarcok, többnyire jelzett.) Haránt-alakú mappában, karton-tokban, 10x14,5 cm
Edita Ambrušová (1920-2015), szlovák festő: Városkép (Pozsony?), 1989. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben. 60x68 cm / Edita Ambrušová (1920-2015), Slovakian painter: Panorama of a city (Bratislava?). Oil on canvas, signed, framed. 60x68 cm
Albert Zsuzsa (1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 69/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 27x16 cm.
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Cirkuszosok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, Aszódi Weil Erzsébet autográf feliratával ("Lemez nincs meg"). Hátoldalán tanulmányrajz, ceruza, papír, jelzés nélkül. 22×24,5 cm