Vasarely Victor (1908-1997): Ognall. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Lap széle kissé foltos és apró felületi sérüléssel. Sarkaiban kartonra rögzítve. 37x29,5 cm
Zala Tibor (1920-2004): "Virágzás", 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. II./XIV. számozással, feltekerve, lapszéli apró szakadással, 39,5x32 cm
Andy Warhol (1928-1987): Lucille Ball. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 42 /100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm