Festmények és grafikák Tételek száma: 745
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2918573
10072
461
44000
A. Varga Imre (1953-): Férfi és nő. Olaj, fa, jelzés nélkül. 40x41,5x6 cm 3012542
10073
461
80000
Apáti Abkarovics Béla (1888-1957): Nagybányai részlet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. 33x46 cm. 2971761
10074
461
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Készül a lekvár, Nagymaros. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. 20×34 cm 3047198
10075
461
14000
A Cheng Yan Heung (-): Ciel aprés ciel, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/30). Üvegezett fakeretben. 32,5x28 cm 3057076
10076
461
Antal Irén (1903-1999): Madárijesztő, akvarell, papír, jelzett, 38,5×51 cm 2971770
10077
461
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Épül Dunaújváros. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró sérülésekkel. 39×31 cm 3075752
10078
461
28000
Ányos Viola, Fajszi (1872-1945): Asztali csendélet. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 50x71 cm 3033950
10079
461
50000
Apátfalvi Czene János (1904-1984): Enteriőr gitárral és festményekkel. Olaj, vászon, kartonon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 60×50 cm 3032511
10080
461
A. Bak Péter (1950-): Naplemente. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 35x50 cm 3032461
10081
461
46000
Arató István (1922-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 30x70 cm 3032419
10082
461
15000
Almásy Aladár (1946-): Elvárta az ősztől, hogy végig tegezze, 1978. Rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat. 35x30,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3095964
10083
461
Antal Irén (1903-1999): Színes kép. Vegyes technika, kollázs, papír jelezve balra lent. 51x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft