Charles Sucsan (1932-2022): Utcarészlet, 1985. Szitanyomat, papír, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/461/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1500002/Charles-Sucsan-1932-2022-Utcareszlet-1985-Szitanyomat-papir-jelzett-muveszpeldany-EA-I~II3043520
3043520
10605
461
11000
Kikiáltási ár:
11 000 Ft 29,18 EUR , 31,43 USD
Leírás: Charles Sucsan (1932-2022): Utcarészlet, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA III/X jelzéssel. 26,5x37,5 cm. Üvegezett fakeretben.
: nagy_andras