4 200 Ft
11,14 EUR, 12,00 USD
Hemmert László (1953-2018): Két kéz - egy száj, kívül-belül... (karikatúra). Tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×29,5 cm