3 000 Ft
9
Imre István (1918-1983): Rovinj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, lapszélei néhány kevés apró folttal, 29×39 cm / István Imre: Rovinj (Rovigno). Etching, paper, framed, very slightly stained on the edges of the sheet, 29×39 cm