2 600 Ft
6,90 EUR, 7,43 USD
Palicz József (1931-2010): Zagyvapart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 21,5×31,5 cm