Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Lovak. Olaj, vászon, jelezve jo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/461/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1500002/Pallya-Carolus-1875-1948-50-korul-Lovak-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-Carolus-Pallya~II3070448
3070448
10548
461
38000
Leírás: Pállya Carolus (1875 - 1948-50 körül): Lovak. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Carolus Pállya. Dekoratív fakeretben, 32x42 cm
: nagy_andras