Ráczné Kalányos Gyöngyi (1965-): És gyermekeink lettek, 1988. Tempera,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/461/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1500002/Raczne-Kalanyos-Gyongyi-1965-Es-gyermekeink-lettek-1988-Tempera-papir-jelezve-jobbra-l~II3077696
3077696
10596
461
28000
Leírás: Ráczné Kalányos Gyöngyi (1965-): És gyermekeink lettek, 1988. Tempera, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 86x61 cm
: nagy_andras