Ruzicskay György (1896-1993): Hazám, hazám, Te mindenem... (Erkel: Bán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/461/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1500002/Ruzicskay-Gyorgy-1896-1993-Hazam-hazam-Te-mindenem-Erkel-Bank-ban-Szinezett-rezka~II3093711
3093711
10603
461
3800
Leírás: Ruzicskay György (1896-1993): Hazám, hazám, Te mindenem... (Erkel: Bánk bán). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×53 cm
: nagy_andras