Sz. Kovács Géza (1938-): Kénos, Nagy-Homoródmente (Erdély, Hargita), 2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/461/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1500002/Sz-Kovacs-Geza-1938-Kenos-Nagy-Homorodmente-Erdely-Hargita-2004-Tempera-papir-Jel~II3091159
3091159
10648
461
28000
Leírás: Sz. Kovács Géza (1938-): Kénos, Nagy-Homoródmente (Erdély, Hargita), 2004. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49,5×69 cm.
: nagy_andras